Automatyka

Napęd automatyczny - wygoda i bezpieczeństwo

Napęd automatyczny:

Bramy z napędem automatycznym to systemy umożliwiające zdalne otwieranie wjazdu na działkę czy określony teren. Automatyzacja i pełna kontrola nad otwarciem i zamknięciem wjazdu sprawiają, że technologia ta cieszy się niesłabnącą popularnością.

Emima zapewnia sprzedaż i profesjonalny montaż automatycznych systemów otwierających. Bramy wykorzystujące rozwiązania zapewniane przez renomowaną włoską firmę Nice to pewność działania, niezawodność ruchu oraz - co warto podkreślić - cisza i dyskrecja działania. Emima wykorzystuje materiały Nice już od ponad 15 lat.

Bramy automatyczne Nice - technologia XXI wieku:

Systemy automatycznego otwierania bram wjazdowych powszechnie doceniane są ze względu na trwałość materiałów oraz wysoką odporność na czynniki atmosferyczne. Bramy świetnie sprawdzają się w pracy w miejscach, które narażone są na wilgoć czy inne niesprzyjające warunki. Zautomatyzowane bramy Nice to również:

  • bezpieczeństwo i blokady ograniczające możliwość otwarcia przez osoby obce
  • szeroka gama środków sterujących takich jak piloty automatyczne, klawiatury szyfrowe czy moduły internetowe wykorzystujące sieć do otwierania zdalnego nawet z drugiego końca świata
  • nowoczesne technologie potwierdzenia tożsamości - czytniki linii papilarnych i kart magnetycznych.

  • Jakość automatów Nice potwierdzają doświadczenia specjalistów Emima. Mechanizmy instalowane przez nasz zespół kilkanaście lat temu - podczas pierwszych tego typu realizacji - do dziś pozostają niezawodne mimo upływających lat.

    Jako autoryzowany przedstawiciel marki Nice, Emima zapewnia sprzedaż automatów wjazdowych każdego typu. Wszystkie modele siłowników automatycznych objęte są gwarancją producenta. Standardowa to 24 miesiące; istnieje możliwość przedłużenia gwarancji na automaty Nice do okresu 36 miesięcy.

    Skontaktuj się z działem handlowym Emima, by poznać szczegóły współpracy.