Emima
Emima

Seria Deviant


Interaktywna wizualizacja:


Wariant wypełnienia:

Przęsło Ogrodzeniowe             Brama Skrzydłowa             Brama Przesuwna

Główne Założenia:

Długość

Od 3m do 5,4m światła.

Wysokość

Od 1m do 2m wzwyż.

Automatyka

Bramy kompatybilne z automatyką Nice.

System Duplex

Podwójne zabezpieczenie antykorozyjne - produkt ocynkowany i malowany proszkowo.
Charakterystyka:
Model: P011


Rodzaj wypełnienia: profil pionowy

Szerokośc profila wypełniającego: prostokąt 6cm x 2cm

(wybór szerokości profila w tabeli powyżej)

Zadziorny charakter.


Seria Deviant, to rozwiązanie


Model znajduje swoje zastosowanie głównie w nowoczesnej architekturze. Dla zdecydowanych i odważnych osób, które nie boją się zadbać o własną prywatność. Kompletna linia elementów modułowych, furtek, bram uchylnych i samonośnych pozwala na dostosowanie ogrodzenia do wymagań obiektu oraz ukształtowania terenu. System ten to nie tyko bezpieczeństwo, ale także najwyższa jakość oraz wieloletnia gwarancja antykorozyjna.


Całe zamówienie zostaje przygotowane i ocynkowane ogniowo, by zapewnić najwyższą klasę antykorozyjności.


Produkt dostępny jest w jednym z poniższych kolorów:

Ral 8019
Ral 8017
Ral 7040
Ral 7030
Ral 9005
Ral 6005
Ral 7016
Ral 7021

Dlaczego my?


Jesteśmy producentem

Tworzymy wysokiej jakości produkty na wymiar. Sami odpowiadamy za pełen proces produkcji, dzięki czemu jesteśmy w stanie ręczyć za naszą jakość.

Innowacyjne rozwiązania

Możemy pochwalić sie wieloma autorskimi rozwiązaniami technicznymi, które zapewniają wysoki komfort użytkowania naszych wyrobów. Dodatkowo, zapewniamy kompatybilność naszych rozwiązań przy chęci rozbudowy systemu o kolejne moduły!


Udzielamy pisemnej gwarancji

Załączamy pisemną gwarancję w wybranym przez Państwa wariancie. Pozwala to uniknąć wszelkiego rodzaju stresu w przypadku awarii któregokolwiek z podzespołów. Śpij spokojnie, my zajmiemy się resztą!

Pełna dokumentacja użytkownika

Załączamy do każdego zamówienia kompletną instrukcję obsługi oraz książkę serwisową. Dzięki temu, każdy nabywca otrzyma informacje na temat użytkowania produktu. Książka serwisowa poinformuje każdorazowo o dacie kolejnego serwisu technicznego, który zapewni wieloletnie, bezawaryjne działanie wyrobu.

Profesjonalne doradztwo techniczne

Udostępniamy do Państwa potrzeb usługę Doradztwa Technicznego, podczas której spotykamy się na miejscu potencjalnego montażu. Nasi pracownicy zbiorą pomiary oraz wezmą pod uwagę wszelkie możliwe trudności terenowe. Dzięki temu, będziemy w stanie zaproponować indywidualne rozwiązanie, by zapewnić komfort, bezpieczeństwo oraz nienaganną estetykę.

Dysponujemy własnym serwisem

Jako renomowany wytwórca zapewniamy własny serwis techniczny, który jest do Państwa dyspozycji. Wykwalifikowana kadra jest gwarantem sprawnej obsługi w przypadku problemów z użytkowaniem. Nasi pracownicy dokonają wszelkich pożądanych przez Państwa przeglądów, regulacji oraz montażu nowych elementów w przypadku chęci rozbudowy o dodatkowe moduły.


Zapewniamy opiekę pogwarancyjną

Z nami nie musisz się martwić, kto zajmie się serwisowaniem lub naprawą Twojej bramy wjazdowej po kilku latach. Nasi pracownicy z chęcią zajmą się wymianą elementów eksploatacyjnych produktu oraz naprawą automatyki nawet po zakończeniu okresu gwarancyjnego!

Wszystko w jednym miejscu!

Jesteś zmęczony poszukiwaniem kilku fachowców do wykonania jednego zagadnienia związanego z wykończeniem swojej posiadłości? Nie szukaj więcej, Emima załatwi wszystko za Ciebie! Nasza ekipa doradzi jak wykonać Twoje zamówienie, wykona roboty ziemne, sprawnie je wyprodukuje, przetransportuje, zamontuje, ale również zautomatyzuje, oraz w późniejszym czasie serwisuje!